0
OneTile Experience
0
background
Wpisz nazwę serii lub kod produktu

Twoje wyszukiwanie nie przyniosło żadnych rezultatów, skontaktuj się z nami w celu konsultacji

Skontaktuj się z nami
0

Willa w stylu country w Niemczech

Nawierzchnia zewnętrzna z gresu porcelanowego w willi w Niemczech

Ten dom o tradycyjnej bryle położony jest w Bawarii w Niemczech, w małej miejscowości liczącej zaledwie 900 mieszkańców.

Zachowano charakterystyczny styl lokalnej zabudowy z mocno spadzistymi dachami pokrytymi jaskrawoczerwoną dachówką, z drewnianymi elementami i białymi fasadami, ale zdecydowano się na wykończenie zewnętrzne płytkami z gresu porcelanowego, które wyrażają nowoczesny charakter użytych materiałów.

Nawierzchnia zewnętrzna tworzy platformę, która łączy poszczególne powierzchnie willi, utrzymując ten sam poziom z ogrodem przynależnym do budynku i pozwalając tym samym na poszerzenie percepcji przestrzennej i stworzenie spójnej całości pomiędzy środowiskiem zabudowanym i naturalnym.

Format, który najlepiej odpowiadał potrzebom klienta, to gres porcelanowy imitującykamień z kolekcji La Roche firmy Rex w rozmiarze 60x60 o grubości 20mm. Do tego wymiaru dobrano antypoślizgową fakturę z przewagą szarości.

Inspiracją dla zastosowanego gresu porcelanowego jest kamień pochodzący z Francji, mocno cieniowany, o dużych walorach estetycznych, a jednocześnie łatwy do utrzymania w czystości.
Elegancki i dyskretny urok kamienia sprawia, że bryła rezydencji prezentuje się w całej swej okazałości, a efekt końcowy doskonale łączy współczesną estetykę z klasycznym charakterem jej położenia.

Płytki zewnętrzne wybrane przez naszego klienta są wyłącznie produkcji włoskiej i najwyższej jakości.

Zastosowana nawierzchnia:

Nawierzchnia zewnętrzna: Płytki z gresu porcelanowego imitujące kamień z kolekcji La Roche firmy Rex, kolor Grey, grubość 20 mm, format 60x60

Zapoznaj się z naszym katalogiem płytek gresowych online:
•    Rex La Roche
•    Zewnętrzne płytki z gresu porcelanowego
•    Płytki z gresu porcelanowego imitujące kamień