0
OneTile Experience
0
background
Wpisz nazwę serii lub kod produktu

Twoje wyszukiwanie nie przyniosło żadnych rezultatów, skontaktuj się z nami w celu konsultacji

Skontaktuj się z nami
0
filtruj {{SharedService.data.pagination.ProductFounds}}
loader
FILTRUJ WEDŁUGUsuń wszystko
Marki {{::activeBrand.Name}}
{{::activeCategory.categoryGroup.Name}} {{::activeCategory.category.Name}}
{{::activeProperty.property.Name}}{{::!SharedService.isNullOrEmpty(activeProperty.property.Description) ? ' (' + activeProperty.property.Description + ')' : ''}} {{::activeProperty.propertyValue.Name}}
zastosuj zamknij

La Fabbrica AVA

Doskonałe połączenie tradycji z nowoczesnością

Doskonałe połączenie tradycji z nowoczesnością
La Fabbrica AVA powstała w Castel Bolognese (RA) w 1994 roku. Wypromowały ją własne marki dużych płyt La Fabbrica AVA. Firma produkuje i sprzedaje wysokiej klasy włoskie ceramiczne pokrycia podłogowe i ścienne.

Marka La Fabbrica AVA aktywnie angażuje się w rozpowszechnianie koncepcji wzornictwa oraz kreatywności. Całą swoją filozofię opiera na poszukiwaniu najwyższej jakości. Ta wartość zawsze była obecna na etapach projektowania produktu: od pomysłu do wdrożenia i marketingu. 

Ciągłe dążenie do poprawy jakości gwarantuje tworzenie kolekcji najwyższej próby w kwestii projektowania i technologii, idealnie dostosowanych do potrzeb architektów, projektantów wnętrz oraz gustu konsumentów końcowych.

Nasz katalog online przedstawia wszystkie kolekcje firmy La Fabbrica AVA, od kolorów tła po najbardziej wyrafinowaną ornamentykę, od tekstur po unikalne w branży innowacyjne wzory płytek zarówno do wnętrz, jak i przestrzeni zewnętrznych, o różnych grubościach, odpowiednie do zastosowań mieszkalnych oraz komercyjnych.