0
OneTile Experience
0

Naciśnij ENTER, aby wyszukać lub ESC, aby wyjść

0

Gwarancja świadczonych usług

Najlepsza cena

Najlepsza cena
Dzięki umowom partnerskim z głównymi włoskimi producentami ceramiki i naszej sieci kontaktów jesteśmy w stanie zaoferować najlepszą cenę
na rynku dla każdego zamówienia na płytki podłogowe i ścienne

Nasz innowacyjny model biznesowy oparty na usprawnionej organizacji jest w stanie zaoferować najlepsze produkty w najlepszej cenie!

Produkty pierwszego wyboru

Jakość naszych produktów to przede wszystkim materiały pierwszego wyboru!
Nasze wieloletnie doświadczenie w branży ceramicznej pozwala nam wybrać dla wszystkich Państwa najlepsze na rynku płytki podłogowe i ścienne oraz zaoferować nasz wybór produktów, które są w stanie osiągnąć nasze standardy jakości.
 

Bezpieczne i ubezpieczone przesyłki krajowe i międzynarodowe

Aby zapewnić szybką dostawę, nie stawiamy na jednego kuriera, lecz wybieramy najbardziej efektywnych kurierów na rynku krajowym i międzynarodowym. 
Koszt dostawy - ponoszony przez klienta - różni się w zależności od wagi, objętości i miejsca przeznaczenia.
Możliwość wysyłki w dowolne miejsce na świecie.
 

Terminowe i bezpieczne dostawy

Niezwłocznie po otrzymaniu potwierdzenia zamówienia i przedpłaty, przygotujemy towar i powierzymy go kurierowi do dostarczenia do Państwa domu.
Dostawa zostanie zrealizowana w ciągu 20 dni roboczych.

Czas przygotowania i wysyłki może się różnić w niektórych okresach roku (na przykład: w okresie letnim lub świątecznym).

Ponadto, dla wszystkich naszych klientów oferujemy elastyczną usługę dostawy, otrzymasz Twoją nową podłogę w wybranym przez Ciebie terminie bez żadnych dodatkowych kosztów. 
Więcej szczegółów znajdziesz w dziale: kup teraz, odbierz kiedy chcesz.
 

Feedback

Filozofią biznesową naszej firmy jest pomoc klientowi na wszystkich etapach, od porady aż do odbioru towaru, zamieniając zakup w przyjemne przeżycie.
Na przestrzeni lat poprosiliśmy naszych klientów o opinie na temat naszej pracy i uzyskanych wyników, dowiedz się, jak pracujemy w sekcji "Co o nas mówią"