0
OneTile Experience
0
background
Wpisz nazwę serii lub kod produktu

Twoje wyszukiwanie nie przyniosło żadnych rezultatów, skontaktuj się z nami w celu konsultacji

Skontaktuj się z nami
0
filtruj {{SharedService.data.pagination.ProductFounds}}
loader
FILTRUJ WEDŁUGUsuń wszystko
Marki {{::activeBrand.Name}}
{{::activeCategory.categoryGroup.Name}} {{::activeCategory.category.Name}}
{{::activeProperty.property.Name}}{{::!SharedService.isNullOrEmpty(activeProperty.property.Description) ? ' (' + activeProperty.property.Description + ')' : ''}} {{::activeProperty.propertyValue.Name}}
zastosuj zamknij

Tuscania

Tuscania Ceramiche

Tuscania Ceramiche
Tuscania ucieleśnia istotę wysokiej jakości rzemiosła w sercu Modeny we Włoszech i jest synonimem doskonałości w branży płytek ceramicznych. Założona w oparciu o dumę z tradycyjnego włoskiego rzemiosła i ciągłe dążenie do innowacji, Tuscania łączy wiekowe mistrzostwo z nowoczesną technologią.

Zlokalizowana w artystycznej dzielnicy Modeny, Tuscania SPA jest zaangażowana w oferowanie wysokiej klasy płytek spełniających potrzeby projektów mieszkaniowych i komercyjnych. Każda pojedyncza płytka jest wynikiem starannego doboru najlepszych materiałów i procesu produkcyjnego, który łączy pasję do rzemiosła z najbardziej zaawansowanymi technologiami.

Szeroka kolekcja płytek Tuscania SPA obejmuje różne style, od klasycznych wzorów, które przywołują włoskie tradycje, po nowoczesne, minimalistyczne rozwiązania idealne do współczesnych środowisk.

Zrównoważony rozwój jest podstawową wartością dla Tuscania SPA. Każdy etap produkcji jest starannie zaplanowany, aby zmniejszyć wpływ na środowisko, preferując wykorzystanie ekologicznych materiałów i praktykując innowacyjne techniki produkcji.