0
OneTile Experience
0
background
Wpisz nazwę serii lub kod produktu

Twoje wyszukiwanie nie przyniosło żadnych rezultatów, skontaktuj się z nami w celu konsultacji

Skontaktuj się z nami
0
filtruj {{SharedService.data.pagination.ProductFounds}}
loader
FILTRUJ WEDŁUGUsuń wszystko
Marki {{::activeBrand.Name}}
{{::activeCategory.categoryGroup.Name}} {{::activeCategory.category.Name}}
{{::activeProperty.property.Name}}{{::!SharedService.isNullOrEmpty(activeProperty.property.Description) ? ' (' + activeProperty.property.Description + ')' : ''}} {{::activeProperty.propertyValue.Name}}
zastosuj zamknij

Abitare la ceramica

Najnowsze technologie i trendy w dziedzinie ceramiki do dyspozycji naszych klientów

Najnowsze technologie i trendy w dziedzinie ceramiki do dyspozycji naszych klientów
Abitare la ceramica została założona w 2009 roku i jest częścią znanej grupy Ceramiche Gresmalt, dużego przedsiębiorstwa, cenionego zarówno w kraju, jak i za granicą, które wykorzystuje najnowocześniejsze technologie, dając Abitare la ceramica możliwość zaoferowania wszystkich najważniejszych typów płytek gresowych, jakich wymaga rynek mieszkaniowy.

Marka Abitare la ceramica może poszczycić się gamą płytek gresowych i okładzin ściennych o nowoczesnym wzornictwie i wyrafinowanej kolorystyce, oferując klientom gamę najbardziej rozpowszechnionych na rynku formatów, co pozwala na wiele rozwiązań spełniających nawet najbardziej zróżnicowane wymagania. 

Szczególną uwagę poświęcamy badaniom nad produktami, które prowadzone są w laboratoriach wyposażonych w zaawansowaną technologię, tak aby dostarczyć klientowi końcowemu modny produkt najwyższej jakości.

Zobacz wszystkie kolekcje Abitare la ceramica i zainspiruj się.