0
OneTile Experience
0
background
Wpisz nazwę serii lub kod produktu

Twoje wyszukiwanie nie przyniosło żadnych rezultatów, skontaktuj się z nami w celu konsultacji

Skontaktuj się z nami
0
filtruj {{SharedService.data.pagination.ProductFounds}}
loader
FILTRUJ WEDŁUGUsuń wszystko
Marki {{::activeBrand.Name}}
{{::activeCategory.categoryGroup.Name}} {{::activeCategory.category.Name}}
{{::activeProperty.property.Name}}{{::!SharedService.isNullOrEmpty(activeProperty.property.Description) ? ' (' + activeProperty.property.Description + ')' : ''}} {{::activeProperty.propertyValue.Name}}
zastosuj zamknij

ABK

Emocje wyrażone na powierzchni

Emocje wyrażone na powierzchni
ABK Ceramiche produkuje w samym sercu regionu Emilia płytki z gresu porcelanowego, płytki ścienne i płyty wielkoformatowe do aranżacji wnętrz i przestrzeni zewnętrznych. 

ABK została założona w 1992 roku w Finale Emilia, a w roku 2021 stała się firmą międzynarodową w wyniku przejęcia historycznej francuskiej marki Desvres. 
ABK zajmuje miejsce wśród 10 wiodących przedsiębiorstw Made in Italy w branży ceramiki i gresu, współpracując z 5000 partnerów w ponad 80 krajach. Celem ABK jest zagwarantowanie wysokiej jakości produktów i usług poprzez dwa wysoce wydajne technologiczne zakłady produkcyjne, w Finale Emilia i w Solignano Nuovo, o łącznej zdolności produkcyjnej 7 milionów metrów kwadratowych. 

ABK kieruje swoje projekty o wyróżniającym i oryginalnym charakterze do odbiorców indywidualnych oraz podmiotów komercyjnych i publicznych, dostarczając projektantom i sprzedawcom najnowocześniejsze produkty, które łączą wyrafinowaną estetykę i wysokie parametry techniczne. 
Od płytki do wielkiej płyty, ABK oferuje innowacyjne rozwiązania w dziedzinie wzornictwa, których celem jest ulepszanie parametrów technicznych gresu porcelanowego, zgodnie z coraz wyższymi standardami zrównoważonego rozwoju. 

Ponadto asortyment ABK obejmuje płytki podłogowe i ścienne, które można idealnie dopasować pod względem