0
OneTile Experience
0
background
Wpisz nazwę serii lub kod produktu

Twoje wyszukiwanie nie przyniosło żadnych rezultatów, skontaktuj się z nami w celu konsultacji

Skontaktuj się z nami
0
filtruj {{SharedService.data.pagination.ProductFounds}}
loader
FILTRUJ WEDŁUGUsuń wszystko
Marki {{::activeBrand.Name}}
{{::activeCategory.categoryGroup.Name}} {{::activeCategory.category.Name}}
{{::activeProperty.property.Name}}{{::!SharedService.isNullOrEmpty(activeProperty.property.Description) ? ' (' + activeProperty.property.Description + ')' : ''}} {{::activeProperty.propertyValue.Name}}
zastosuj zamknij

41 Zero 42

41zero42

41zero42
41zero42 to innowacyjna marka projektowa w branży płytek ceramicznych, znana z unikalnego połączenia współczesnej estetyki i wysokiej jakości wykonania.
Dzięki szerokiej gamie produktów o nowoczesnych i charakterystycznych liniach, 41zero42 jest zaangażowana w oferowanie najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie płytek do wnętrz i na zewnątrz.
Ich ekskluzywne kolekcje odzwierciedlają ponadczasowy styl, przemawiając do architektów, projektantów i entuzjastów wystroju wnętrz poszukujących doskonałych materiałów.
Każda płytka 41zero42 jest wynikiem skrupulatnej dbałości o szczegóły i najnowocześniejszego procesu produkcyjnego, gwarantując idealne połączenie funkcjonalności i piękna.
Odkryj innowacyjność i elegancję płytek 41zero42, aby przekształcić przestrzenie z charakterystycznym i nowoczesnym akcentem".