0
OneTile Experience
0
background
Wpisz nazwę serii lub kod produktu

Twoje wyszukiwanie nie przyniosło żadnych rezultatów, skontaktuj się z nami w celu konsultacji

Skontaktuj się z nami
0
filtruj {{SharedService.data.pagination.ProductFounds}}
loader
FILTRUJ WEDŁUGUsuń wszystko
Marki {{::activeBrand.Name}}
{{::activeCategory.categoryGroup.Name}} {{::activeCategory.category.Name}}
{{::activeProperty.property.Name}}{{::!SharedService.isNullOrEmpty(activeProperty.property.Description) ? ' (' + activeProperty.property.Description + ')' : ''}} {{::activeProperty.propertyValue.Name}}
zastosuj zamknij

Ceramica Sant'Agostino

San't Agostino: płytki gresowe podłogowe i ścienne na najwyższym poziomie

San't Agostino: płytki gresowe podłogowe i ścienne na najwyższym poziomie
Firma Ceramica Sant'Agostino rozpoczęła swoją działalność w 1964 roku w Ferrarze, miejscu geograficznie odległym od innych firm branży ceramicznej; był to zwycięski wybór, który pozwolił na silną autonomię projektową marki.
 
Ceramica Sant'Agostino, nieprzerwanie prowadzona przez rodzinę założyciela, stale inwestuje w innowacje, działając w stu procentach we Włoszech.
To właśnie w siedzibie firmy w Sant'Agostino projektuje się i produkuje szeroką gamę najwyższej jakości płytek podłogowych i ściennych z gresu porcelanowego, które są w stanie spełnić wymagania techniczne i stylistyczne stale rozwijającego się rynku.
Z ponad pięćdziesięcioletnią historią, Ceramica Sant'Agostino jest międzynarodową firmą patrzącą w przyszłość, która zdołała zachować swoje wartości w nienaruszonym stanie.
 
Firma Ceramica Sant'Agostino od zawsze skupia swoje badania stylistyczne i technologiczne na spójnych projektach, mogących zagwarantować najwyższą jakość materiałów.
Wysoka wartość estetyczna i duża wydajność techniczna są wynikiem świadomych wyborów, które doprowadziły markę Ceramica Sant'Agostino do wybicia się w światowej branży ceramicznej.