0
OneTile Experience
0
background
Wpisz nazwę serii lub kod produktu

Twoje wyszukiwanie nie przyniosło żadnych rezultatów, skontaktuj się z nami w celu konsultacji

Skontaktuj się z nami
0
filtruj {{SharedService.data.pagination.ProductFounds}}
loader
FILTRUJ WEDŁUGUsuń wszystko
Marki {{::activeBrand.Name}}
{{::activeCategory.categoryGroup.Name}} {{::activeCategory.category.Name}}
{{::activeProperty.property.Name}}{{::!SharedService.isNullOrEmpty(activeProperty.property.Description) ? ' (' + activeProperty.property.Description + ')' : ''}} {{::activeProperty.propertyValue.Name}}
zastosuj zamknij

Bardelli

Ceramiche Bardelli: ikona włoskiego designu

Ceramiche Bardelli: ikona włoskiego designu
Ceramica Bardelli: nazwa, która od ponad sześćdziesięciu lat jest synonimem doskonałości, designu i innowacji na włoskiej scenie ceramicznej. Założona w 1934 roku w Sassuolo, w sercu modeńskiej dzielnicy ceramicznej, firma wyróżnia się ciągłym poszukiwaniem nowych form wyrazu artystycznego i umiejętnością łączenia tradycji z nowoczesnością.

Niezrównane dziedzictwo artystyczne:
Ceramiche Bardelli szczyci się ogromnym dziedzictwem artystycznym, będącym wynikiem współpracy z największymi nazwiskami włoskiego i międzynarodowego designu. Od Enzo Mari do Gino De Dominicis, od Fornasetti do Martine Bedin, mistrzowie designu reinterpretowali ceramikę Bardelli, tworząc unikalne i niepowtarzalne kolekcje.

Najnowocześniejszy proces produkcji:
Dzięki najnowocześniejszemu procesowi produkcji, który łączy rzemiosło i innowacyjne technologie, Ceramica Bardelli gwarantuje produkty najwyższej jakości, odporne i trwałe. Każda płytka jest dziełem sztuki, dopracowanym w najdrobniejszych szczegółach i wykonanym z wyselekcjonowanych materiałów.

Wszechstronna i nowoczesna marka:
Ceramiche Bardelli doskonale nadaje się do każdego środowiska, zarówno mieszkalnego, jak i komercyjnego. Od okładzin ściennych po podłogi, od akcesoriów meblowych po przedmioty designerskie, płytki Bardelli nadają każdej przestrzeni odrobinę osobowości i wyrafinowania.