0
OneTile Experience
0
background
Wpisz nazwę serii lub kod produktu

Twoje wyszukiwanie nie przyniosło żadnych rezultatów, skontaktuj się z nami w celu konsultacji

Skontaktuj się z nami
0
filtruj {{SharedService.data.pagination.ProductFounds}}
loader
FILTRUJ WEDŁUGUsuń wszystko
Marki {{::activeBrand.Name}}
{{::activeCategory.categoryGroup.Name}} {{::activeCategory.category.Name}}
{{::activeProperty.property.Name}}{{::!SharedService.isNullOrEmpty(activeProperty.property.Description) ? ' (' + activeProperty.property.Description + ')' : ''}} {{::activeProperty.propertyValue.Name}}
zastosuj zamknij

Marca Corona 1741

Marca Corona 1741 to najstarsza firma ceramiczna w Sassuolo

Marca Corona 1741 to najstarsza firma ceramiczna w Sassuolo
Firma została założona w Sassuolo w 1741 r., a od roku 1982 jest częścią Grupy Concorde, największej europejskiej grupy ceramicznej z całkowicie włoskim kapitałem. Marca Corona z dumą reprezentuje na całym świecie doskonałość ceramiki i włoski styl. Doskonałość osiągana jest dzięki ciągłemu rozwojowi, innowacyjności oraz trosce o teren i ludzi.
 
Marca Corona oferuje aktualnie płytki podłogowe i ścienne z gresu porcelanowego oraz wykładziny z białej masy ceramicznej, które łączą w sobie najlepsze parametry techniczne z niezwykłą estetyką.
Kompletny i wszechstronny asortyment produktów, począwszy od linii 1741 o małych formatach, takich jak sześciokąty, listwy, mozaiki cementowe, ale o zaskakującym efekcie estetycznym, poprzez innowacyjne płyty 120x278 o grubości 6 mm, aż po linię o zwiększonej grubości do zastosowań zewnętrznych HiThick.
 
Każda kolekcja z gresu porcelanowego i białej masy ceramicznej stanowi doskonałą syntezę kolorów, wyrafinowanych wzorów i unikalnych, innowacyjnych kształtów.