0
OneTile Experience
0
background
Wpisz nazwę serii lub kod produktu

Twoje wyszukiwanie nie przyniosło żadnych rezultatów, skontaktuj się z nami w celu konsultacji

Skontaktuj się z nami
0
filtruj {{SharedService.data.pagination.ProductFounds}}
loader
FILTRUJ WEDŁUGUsuń wszystko
Marki {{::activeBrand.Name}}
{{::activeCategory.categoryGroup.Name}} {{::activeCategory.category.Name}}
{{::activeProperty.property.Name}}{{::!SharedService.isNullOrEmpty(activeProperty.property.Description) ? ' (' + activeProperty.property.Description + ')' : ''}} {{::activeProperty.propertyValue.Name}}
zastosuj zamknij

CE.SI.

Kolor to kluczowa koncepcja, na której opiera się produkcja płytek podłogowych i ściennych CE.SI.

Kolor to kluczowa koncepcja, na której opiera się produkcja płytek podłogowych i ściennych CE.SI.
Rodzina Fumagalli założyła CE.SI. w 1960 r. Firma od ponad 60 lat opracowuje, projektuje i produkuje ceramikę najwyższej jakości, docenianą na całym świecie i zaspokajającą różnorodne potrzeby. 

CE.SI. jest uznanym na całym świecie producentem płytek z gresu porcelanowego do pokryć podłogowych i ściennych. Wyróżnia się nieustannymi badaniami nad kolorem oraz stosowaniem wyselekcjonowanych surowców, które gwarantują wysokiej jakości wykończenie, zarówno z połyskiem, jak i matowe.

Kolor jest kluczowym konceptem, na którym opiera się produkcja CE.SI., pozwalającym wydobyć światło z otoczenia. Różnorodność dostępnych kolorów i wykończeń oferuje projektantom możliwość tworzenia nieskończonych kombinacji i efektownych rozwiązań.

Produkty oferowane przez CE.SI., dzięki połączeniu jednolitych kolorów i formatów, stają się wyjątkowymi egzemplarzami, prawdziwymi fantazjami stylu powstałymi z myślą, aby nigdy nie nudzić odbiorcy.