0
OneTile Experience
0
background
Wpisz nazwę serii lub kod produktu

Twoje wyszukiwanie nie przyniosło żadnych rezultatów, skontaktuj się z nami w celu konsultacji

Skontaktuj się z nami
0
filtruj {{SharedService.data.pagination.ProductFounds}}
loader
FILTRUJ WEDŁUGUsuń wszystko
Marki {{::activeBrand.Name}}
{{::activeCategory.categoryGroup.Name}} {{::activeCategory.category.Name}}
{{::activeProperty.property.Name}}{{::!SharedService.isNullOrEmpty(activeProperty.property.Description) ? ' (' + activeProperty.property.Description + ')' : ''}} {{::activeProperty.propertyValue.Name}}
zastosuj zamknij

RONDINE

RONDINE
Ceramica Rondine to wiodąca włoska firma w produkcji płytek ceramicznych gresowych do podłóg i ścian, z solidną międzynarodową obecnością. Kolekcje płytek Ceramica Rondine są zaprojektowane w pełni zaspokajać potrzeby funkcjonalne i estetyczne projektów designu i wyposażenia, zapewniając przytulne i bezpieczne wnętrza.

Doskonałość gresu porcelanowego jest w centrum naszego zaangażowania, co pozwala nam oferować produkty wysokiej jakości i o wyższych parametrach. Płytki Ceramica Rondine do łazienek, kuchni, salonów i przestrzeni na zewnątrz czerpią inspirację z ciepła i naturalności drewna, z podstawowej powierzchni cementu, z piękna naturalnych kamieni i z elegancji marmuru. Ta szeroka gama inspiracji podkreśla styl zarówno w przestrzeniach mieszkalnych, jak i umówionych na zasadach kontraktu.

Ceramica Rondine wierzy w znaczenie zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska. Dlatego nieustannie dążymy do stosowania nowoczesnych technologii, inwestujemy w badania i rozwój ekologicznych procesów, a także zobowiązujemy się do ograniczenia wpływu na środowisko.