0
OneTile Experience
0
background
Wpisz nazwę serii lub kod produktu

Twoje wyszukiwanie nie przyniosło żadnych rezultatów, skontaktuj się z nami w celu konsultacji

Skontaktuj się z nami
0
filtruj {{SharedService.data.pagination.ProductFounds}}
loader
FILTRUJ WEDŁUGUsuń wszystko
Marki {{::activeBrand.Name}}
{{::activeCategory.categoryGroup.Name}} {{::activeCategory.category.Name}}
{{::activeProperty.property.Name}}{{::!SharedService.isNullOrEmpty(activeProperty.property.Description) ? ' (' + activeProperty.property.Description + ')' : ''}} {{::activeProperty.propertyValue.Name}}
zastosuj zamknij

Sicis

Najstarsze i najbardziej wyrafinowane techniki unikatowego jubilerstwa

Najstarsze i najbardziej wyrafinowane techniki unikatowego jubilerstwa
Sztuka mikro- i nano- mozaiki jest jedną z najstarszych i najbardziej skomplikowanych technik jubilerskich, a jej złożoność sprawia, że przez wiele stuleci nie można było jej odtworzyć. Firma Sicis przez lata badała starożytne klejnoty z mikromozaiką pochodzące z XVIII i XIX wieku, znalezione w Ermitażu w Petersburgu oraz w Muzeach Watykańskich. Projekt ten wymagał ponad 25 lat badań, innowacji i rozwoju materiałów, co doprowadziło do powstania laboratorium poświęconego specyficznym badaniom mikromozaiki.

Mistrzowie mozaiki z Sicis tworzą mikropłytki ze złota i emalii weneckiej, uzyskanej poprzez stopienie 9 kolorów macierzystych i proszku diamentowego w temperaturze 1200 stopni, tworząc nieskończone kombinacje kolorów i odcieni. Potrzeba wielu godzin do ukończenia klejnotu; mistrzowie rzemieślnicy łączą pojedynczo każdą mikropłytkę, wykonaną całkowicie ręcznie, śledząc oczami narysowany szkic i tworzą unikalne i niepowtarzalne arcydzieło.