0
OneTile Experience
0
background
Wpisz nazwę serii lub kod produktu

Twoje wyszukiwanie nie przyniosło żadnych rezultatów, skontaktuj się z nami w celu konsultacji

Skontaktuj się z nami
0
filtruj {{SharedService.data.pagination.ProductFounds}}
loader
FILTRUJ WEDŁUGUsuń wszystko
Marki {{::activeBrand.Name}}
{{::activeCategory.categoryGroup.Name}} {{::activeCategory.category.Name}}
{{::activeProperty.property.Name}}{{::!SharedService.isNullOrEmpty(activeProperty.property.Description) ? ' (' + activeProperty.property.Description + ')' : ''}} {{::activeProperty.propertyValue.Name}}
zastosuj zamknij

NOVABELL

NOVABELL
Novabell. Posiadając ponad 30 lat doświadczenia w branży, stała się punktem odniesienia na rynku płytek ceramicznych, oferując wysokiej jakości produkty, nowatorski design i zaawansowane rozwiązania dla naszych klientów na całym świecie.

Historia i Wartości:

Założona w 1987 roku, Novabell podjęła ambitny cel przekształcenia się w jednego z wiodących międzynarodowych producentów płytek ceramicznych.

Misją Novabell jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań, które doskonale integrują się z otoczeniem i codziennym życiem, poprawiając doświadczenie każdego, kto ma kontakt z naszymi produktami.

Novabell oferuje szeroki wybór płytek ceramicznych, idealnych do każdego rodzaju projektu, zarówno w sferze mieszkaniowej, jak i komercyjnej. Nasze kolekcje obejmują zarówno najbardziej klasyczne i tradycyjne wzory, jak i najbardziej nowoczesne i współczesne, spełniające wszystkie potrzeby naszych klientów.