0
OneTile Experience
0
background
Wpisz nazwę serii lub kod produktu

Twoje wyszukiwanie nie przyniosło żadnych rezultatów, skontaktuj się z nami w celu konsultacji

Skontaktuj się z nami
0

Doradztwo online i w salonie

Onetile Showroom experience

Indywidualne porady po wcześniejszym umówieniu się

Indywidualne porady po wcześniejszym umówieniu się
Onetile oferuje możliwość umówienia się na indywidualną konsultację w swoich salonach z ekspertem z branży, gwarantując najlepsze możliwe wsparcie.

Manerba del Garda
W salonie wystawowym znajdującym się nad brzegiem jeziora Garda w Manerba del Garda pracownicy Onetile mogą udzielić konkretnej porady dotyczącej każdej Państwa potrzeby.

Mediolan & Brescia
W przypadku jakichkolwiek innych potrzeb, dzięki umowie partnerskiej z Tempini 1921, firmą działającą w branży ceramiki od ponad 90 lat, Onetile jest również w stanie przyjąć Państwa w salonach w Mediolanie i Brescii.

Porady są zawsze bezpłatne i niezobowiązujące! 

Porady online

Nasi branżowi eksperci z przyjemnością pomogą Państwu, udzielając porad i sugerując rozwiązania, w stworzeniu wymarzonego wnętrza lub będą towarzyszyć Państwu podczas fazy projektowania.
Możecie Państwo poprosić o konsultację online, kontaktując się z nami poprzez: whatsapp pod numerem +39 3925472748 lub pisząc na adres poczty elektronicznej info@onetile.it

Wszystkie nasze usługi oferujemy również osobom z branży i firmom, które potrzebują wsparcia przy realizacji projektów dla swoich klientów.