0
OneTile Experience
0
background
Wpisz nazwę serii lub kod produktu

Twoje wyszukiwanie nie przyniosło żadnych rezultatów, skontaktuj się z nami w celu konsultacji

Skontaktuj się z nami
0

Jak wybrać najlepszą podłogę?

1) Oczywiście, aby uzyskać prawidłowe ułożenie i długotrwały efekt podłoże, czyli jastrych, musi być idealnie wypoziomowane (poziomica pęcherzykowa).

2) Starannie dobrać parametry estetyczne i techniczne płytek (w odniesieniu do stylu i przeznaczenia pomieszczeń), rozmiary do ułożenia, wzór układania, wielkość i kolor fug.

3) Starannie ocenić wybór koloru fug: fugi bardzo kolorowe, w szczególności czarne, brązowe, czerwone, a w każdym razie w mocnym kolorze, NIE mogą być stosowane na produktach SZLIFOWANYCH; ich usunięcie może być pracochłonne również na płytkach szkliwionych.

4) Układanie bez fug jest stanowczo odradzane, a nawet niepraktyczne w przypadku miejsc zewnętrznych. W przypadku układania modułowego o różnych rozmiarach należy zapewnić spoiny o szerokości:

  • - 2 mm dla produktów rektyfikowanych 
  • - 3-4 mm dla produktów nierektyfikowanych 

5) Informacja podczas składania zamówienia: zawsze należy wskazać, czy żądany materiał jest przeznaczony do układania w wielu rozmiarach, aby umożliwić biurom sprzedaży wysłanie do klienta materiału w odpowiednich wymiarach i odcieniach.