0
OneTile Experience
0

Naciśnij ENTER, aby wyszukać lub ESC, aby wyjść

0
filtruj {{SharedService.data.pagination.ProductFounds}}
loader
FILTRUJ WEDŁUGUsuń wszystko
Marki {{::activeBrand.Name}}
{{::activeCategory.categoryGroup.Name}} {{::activeCategory.category.Name}}
{{::activeProperty.property.Name}}{{::!SharedService.isNullOrEmpty(activeProperty.property.Description) ? ' (' + activeProperty.property.Description + ')' : ''}} {{::activeProperty.propertyValue.Name}}
zastosuj zamknij

Ava

Ze świata dużych płyt

Ze świata dużych płyt
W roku 2012 firma Fabbrica Ceramiche wprowadziła na rynek markę AVA Ceramica, producenta płyt z cienkiej kamionki, o dużym formacie.

Ava to w najściślejszym tego słowa znaczeniu marka Made in Italy. Ma swoją siedzibę w Castel Bolognese. Jej kolekcje oferują stylowy, nowoczesny luksus. Eleganckie detale i wykończenia przeplatają się z najbardziej wyrafinowaną prostotą. Wyznaczają nowe trendy w projektowaniu i urządzaniu przestrzeni. Oferują innowacyjne rozwiązania, które zmieniają oblicze projektowania wnętrz. 

Produkowane z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań, płyty z kamionki porcelanowej Ava Ceramica, wyróżnia duża wszechstronność zastosowania:

•    Extraordinary Size: dostępne są różne rozmiary: od 320 × 160, o grubości zaledwie 6 mm, do bardziej tradycyjnych 60 x 60 cm, o grubości 10 mm – idealne do każdego rodzaju mebli i najróżniejszych zastosowań

•    Extralight: dzięki 6 milimetrowej grubości płyty są łatwe do łączenia i do obróbki

•    Extradifferent: każdą serię i kolor można powielać dla wielu różnych grafik – efekt będzie zawsze niepowtarzalny i niezwykły.

Odkryj nasz katalog online i znajdź własny styl.