0
OneTile Experience
0
background
Wpisz nazwę serii lub kod produktu

Twoje wyszukiwanie nie przyniosło żadnych rezultatów, skontaktuj się z nami w celu konsultacji

Skontaktuj się z nami
0

Kuchnia z wyspą w stylu country-industrial

Kuchnia jest najbardziej uczęszczanym pomieszczeniem w domu. To w nim odbywają się spotkania rodzinne, przyjmujemy w nim gości i relaksujemy się.

Dlatego też, kiedy decydujemy się na remont kuchni, zaleca się korzystać z usług profesjonalistów w tej dziedzinie, w ten sposób mamy pewność, że uzyskamy najlepsze rezultaty, które spełnią wszystkie nasze oczekiwania.

Estetyka i funkcjonalność są centralnym punktem tego projektu zrealizowanego przez pracownię Malina Design z Krakowa.

Kuchnię w stylu country-industrial ozdobiono powierzchnią z gresu porcelanowego Marazzi, inspirowaną weneckim stylem terrazzo. Wybrano płytki gresowe w kolorze Palladiana, kontrastujące z drewnem, z którego wykonano półki, i okładziną ścienną z naturalnego kamienia w kolorze pomarańczowym, aby stworzyć oryginalny i niezwykły projekt.

Wybór formatu 120x120 pozwala na stworzenie ciągłości powierzchni, redukując ilość fug między płytkami, a tym samym podkreślając estetykę pomieszczenia.
 

Zastosowane podłogi

Podłoga w kuchni: Płytki gresowe Marazzi z serii Ghiara, kolor Palladiana w rozmiarze 120x120
Marazzi to najbardziej znana marka w branży płytek ceramicznych, idealna dla tych, którzy szukają wysokiej jakości płytek podłogowych i ściennych made in Italy.