0
OneTile Experience
0
background
Wpisz nazwę serii lub kod produktu

Twoje wyszukiwanie nie przyniosło żadnych rezultatów, skontaktuj się z nami w celu konsultacji

Skontaktuj się z nami
0

Sześciokątne płytki kuchenne

Sześciokątne płytki kuchenne
Jednym z najnowszych głównych trendów w aranżacji wnętrz jest układanie w kuchni podłóg i ścian z płytek sześciokątnych.
Sześciokątne płytki kuchenne przywołują na myśl styl art deco, bardzo modny w latach 30. ubiegłego wieku, ale zinterpretowany na nowo w nowoczesnej odsłonie, a przede wszystkim z wykorzystaniem gresu nowej generacji.

Sześciokątne płytki gresowe łączą w sobie piękno formatu z wytrzymałością materiału, dzięki czemu są idealnym produktem do pomieszczeń o dużej intensywności użytkowania, narażonych na działanie wielu czynników chemicznych i spożywczych.

Sześciokątny motyw w kuchni pozwala na uzyskanie za pomocą płytek pięknej gry kolorów, tworząc ruch, a jednocześnie pozostając lekkim dla oka.
Powszechnie stosowane są sześciokątne płytki na kuchenną ścianę tylną, będącą elementem o największym wpływie estetycznym, ponieważ jest jednym z pierwszych rzucających się w oczy akcentów. Dzięki temu rozwiązaniu obszar, w przypadku którego zazwyczaj nie przywiązujemy większej wagi do wzornictwa, a bardziej do funkcjonalności, może stać się wiodącym elementem i określić styl nie tylko kuchni, ale, w przypadku otwartych przestrzeni, również całego pomieszczenia.

W przypadku sześciokątnych płytek kuchennych bardzo często stosuje się wzór wykorzystujący trzy różne odcienie oparte na tym samym kolorze dominującym. Lekkość i dekoracyjność stają się motywem przewodnim tego rozwiązania, a styl cementowy stanowi ostateczny akcent o smaku retro.

Onetile i jego zespół mogą nie tylko wskazać najlepsze rozwiązania w zakresie sześciokątnych płytek kuchennych, ale także polecić najbardziej odpowiedni styl dla Twojego projektu kuchni