0
OneTile Experience
0
background
Wpisz nazwę serii lub kod produktu
0

Próbki z Cash Back

Usługa próbek do domu

Usługa próbek do domu
Oferujemy wszystkim naszym klientom możliwość otrzymania wygodnie w domu próbki jednego z naszych produktów.
Próbki są zawsze darmowe, natomiast koszty wysyłki ponosi klient, który w przypadku późniejszego zamówienia może skorzystać z zwrotu kosztu wysyłki przy składaniu własnego zamówienia.

Czym są próbki i jak działa zwrot gotówki?
Próbki to małe fragmenty naszych produktów, które pozwalają wygodnie zweryfikować kolor i fakturę wybranego produktu w twoim domu. Jeśli zdecydujesz się na złożenie pełnego zamówienia po wybraniu jednej z próbek o wymiarach 9 x 19 cm, oferujemy zwrot równy kosztowi wysyłki próbki. Innymi słowy, zwrócimy ci kwotę, którą wydałeś na wysyłkę próbki, gdy dokonasz pełnego zakupu.

Próbki "rzeczywiste" i ich unikalny urok
Jeśli pragniesz jeszcze bardziej zaangażowanego doświadczenia, oferujemy również możliwość otrzymania próbek w większych lub "rzeczywistych" rozmiarach. Jednak koszty wysyłki są w tym przypadku na twoją odpowiedzialność. Zwrot gotówki nie jest dostępny w tej kategorii próbek.

Dostępność próbek
Chcemy oferować ci tylko to, co najlepsze, dlatego dostępność próbek zależy od ich obecności w firmach produkcyjnych. Zależy nam na twoim doświadczeniu i zrobimy wszystko, aby dostarczyć ci próbki, których pragniesz, ale pamiętaj, że dostępność może się różnić.