0
OneTile Experience
0
background
Wpisz nazwę serii lub kod produktu

Twoje wyszukiwanie nie przyniosło żadnych rezultatów, skontaktuj się z nami w celu konsultacji

Skontaktuj się z nami
0

Onetile Commercial Partnership

Onetile Commercial Partnership

Partnerstwo handlowe Onetile, to projekt, który powstał z chęci przywrócenia dużej konkurencyjności wszystkim małym sprzedawcom płytek podłogowych i ściennych, którzy z trudem nadążają za rosnącą konkurencją cenową właściwą dla branży, ale są w stanie świadczyć dedykowane usługi doradcze dla swoich klientów.

Partnerstwo handlowe daje możliwość skorzystania z dużego potencjału zakupowego wynikającego z ważnych umów zawartych przez Onetile z najważniejszymi włoskimi producentami, a także daje większą widoczność i wzrost wydajności biznesowej.

Onetile, chce udostępnić swoje zasoby wszystkim sprzedawcom płytek podłogowych i ściennych, oferując im większą konkurencyjność, ponieważ ze względu na rynek rządzony obecnie przez duże grupy, cena stała się jedynym narzędziem sprzedaży, co nie zapewnia klientowi najlepszych usług zakupowych.
 

Razem znaczy lepiej

Onetile udostępnia Państwu wszystkie swoje usługi i korzyści:

• Najlepsze warunku zakupu
Produktów wszystkich najważniejszych marek włoskich płytek ceramicznych, owoc ponad 60-letniej współpracy

• Eliminacja magazynu
Do dyspozycji naszych partnerów oddajemy naszą wydajną strukturę logistyczną, gwarantującą dostępność najważniejszych serii i natychmiastową odpowiedź na każde zapytanie o dostępność.

• Spersonalizowane i bezpieczne zarządzanie transportem
Dzięki umowom z głównymi przewoźnikami w branży, zapewniamy najbardziej konkurencyjne ceny na rynku połączone z optymalnymi usługami, Onetile może zarządzać w Państwa imieniu relacjami i łańcuchem logistycznym, a w razie potrzeby nawet dostawą do klientów, z gwarancją satysfakcji lub zwrotu pieniędzy. Nie będą Państwo mieli żadnych problemów z zarządzaniem transportowanym materiałem, ponieważ my przejmiemy na siebie ciężar wymiany towaru, bez dodatkowych kosztów dla Państwa i klienta.

• Widoczność i kontakty w sieci
Poprzez naszą platformę internetową i kanały społecznościowe, nadamy geolokalizacyjną widoczność sklepowi naszego partnera poprzez sesje zdjęciowe, prezentację salonu wystawowego, przedstawiając Cię jako naszego partnera. Ponadto, nasi partnerzy zostaną wskazani jako wyłączny punkt odniesienia dla konkretnego obszaru, przekazując każdy kontakt otrzymany za pośrednictwem platformy, gwarantując wyłączność terytorialną.

• Próbki do salonu wystawowego
Onetile oferuje wszystkie niezbędne próbki do wyposażenia Twojego punktu sprzedaży, gwarantując ciągłe aktualizacje w salonie i w Internecie.