0
OneTile Experience
0
background
Wpisz nazwę serii lub kod produktu

Twoje wyszukiwanie nie przyniosło żadnych rezultatów, skontaktuj się z nami w celu konsultacji

Skontaktuj się z nami
0

Nowoczesna willa w Brescii

Zielone rośliny łagodzą chłodne odcienie podłóg zewnętrznych i wewnętrznych. Nie zastępują drobnych szczegółów, ale dodają otoczeniu koloru. Dom pełen stylu i prostoty. 
W tym przypadku zastosowanie zielonych roślin i okładzin w zimnych odcieniach dodało otoczeniu koloru. Prosty dom o niepowtarzalnym stylu, w którym zastosowano wyjątkowe elementy, takie jak duże płyty magnum z gresu porcelanowego w jednej z łazienek.
Autorem aranżacji wnętrz jest znany architekt z Brescii, Glauco Pigoli, studio Archigap. Aranżacja odzwierciedla jego nienaganny i prosty styl oraz wielką wagę przykładaną do materiałówy Made in Italy.
 

Zastosowane płytki ścienne i podłogowe

Podłoga w strefie dziennej: płytki gresowe Rex seria La Roche, kolor Ecrù w rozmiarze 60×120 
Ściany w kuchni:  płytki gresowe Cerim seria Memory, kolor Blanc motyw Liberty w rozmiarze 20×20 
Podłoga w sypialni: płytki gresowe Casa Dolce Casa seria Wooden tile, kolor White w rozmiarze 20×120 i 26,5×180 
Podłoga w łazience: płytki gresowe Casa Dolce Casa seria Stone & More kolor White, w rozmiarze 48,15×96,3 
Ściany w drugiej łazience:płytki gresowe Casa Dolce Casa seria Stone & More kolor White w rozmiarze 15×48 
Ściany w głównej łazience:płytki gresowe Rex seria La Roche, kolor Ecrù Smooth w rozmiarze 120×240 
Posadzka zewnętrzna:płyty gresowe Casa Dolce Casa seria Icon Outdoor kolor Light Grey w rozmiarze 60×60 
Tag:Doradztwo przy zakupie płytekdostawa płytekduże płyty rex cienkie w najlepszej cenieefekt płytek cementowych casa dolce casa w najlepszej ceniegres porcelanowy casa dolce casa w najlepszej cenieimitujące beton casa dolce casa w najlepszej cenieimitujące kamień rex w najlepszej cenieimitujące marmur rex w najlepszej cenieimitujące metal rex w najlepszej cenieimitujące żywicę rex w najlepszej ceniepłytki casa dolce casa w najlepszej ceniepłytki podłogowe casa dolce casa biuro w najlepszej ceniepłytki podłogowe casa dolce casa kuchnia w najlepszej ceniepłytki podłogowe casa dolce casa łazienka w najlepszej ceniepłytki podłogowe casa dolce casa oferty w najlepszej ceniepłytki podłogowe casa dolce casa w najlepszej ceniepłytki podłogowe casa dolce casa zewnętrzne w najlepszej ceniepłytki podłogowe gresowepłytki podłogowe rex cienkie w najlepszej ceniepłytki podłogowe rex kuchnia w najlepszej ceniepłytki podłogowe rex łazienka w najlepszej ceniepłytki podłogowe rex oferty w najlepszej ceniepłytki podłogowe rex salon w najlepszej ceniepłytki podłogowe rex sypialnia w najlepszej ceniepłytki podłogowe rex w najlepszej ceniepłytki rex online w najlepszej ceniepłytki rex w najlepszej cenieCASA DOLCE CASA Wooden Tile Drewnopodobnegres porcelanowy do remontówimitujące beton cerim w najlepszej ceniela Roche gres porcelanowyla Roche Imitujące marmurla Roche Wewnętrznepłytki podłogowe cerim w najlepszej ceniepłytki scienne do remontówremont podłogiREX la Roche Imitujące kamieńWooden Tile gres porcelanowy...