0
SZUKAJ

Naciśnij ENTER, aby wyszukać lub ESC, aby wyjść

Cerim

le Veneziane

Gwarantujemy najlepszą cenę na marki płytek

le Veneziane to kolekcja z wieloma płytkami ozdobnymi wyprodukowana przez Cerim, która jest jedną z najważniejszych włoskich marek ceramicznych na świecie.

  • 16Kolory
  • 2Rozmiary
  • 1Grubości
  • 3Powierzchnie
Poproś o wycenę w najlepszej cenie
Pobierz katalog
Konfiguracja
Opis
Case History
Usługi
Kolor i styl
skonfiguruj swój produkt
Angolo Gradino dx Castello
Angolo Gradino dx Castello
Angolo Gradino dx Dorsoduro
Angolo Gradino dx Dorsoduro
Angolo Gradino dx San Polo
Angolo Gradino dx San Polo
Angolo Gradino dx Santa Croce
Angolo Gradino dx Santa Croce
Angolo Gradino sx Castello
Angolo Gradino sx Castello
Angolo Gradino sx Dorsoduro
Angolo Gradino sx Dorsoduro
Angolo Gradino sx San Polo
Angolo Gradino sx San Polo
Angolo Gradino sx Santa Croce
Angolo Gradino sx Santa Croce
Battiscopa Castello
Battiscopa Castello
Battiscopa Dorsoduro
Battiscopa Dorsoduro
Battiscopa San Polo
Battiscopa San Polo
Battiscopa Santa Croce
Battiscopa Santa Croce
Gradino Castello
Gradino Castello
Gradino Dorsoduro
Gradino Dorsoduro
Gradino San Polo
Gradino San Polo
Gradino Santa Croce
Gradino Santa Croce

Funkcjonalna i nowoczesna odpowiedź na Twoje potrzeby

Funkcjonalna i nowoczesna odpowiedź na Twoje potrzeby
Wszechstronne, dynamiczne, nowoczesne produkty Cerim emanuą kreatywnością, dodając wyrazistości Twoim przestrzeniom, z gwarancją jakości made in Florim. Porcelanowe płytki gresowe zaprojektowane tak, aby każde środowisko domowe mogło wyrazić swój styl i osobowość.
 
Część dzienna, kuchnia, łazienka nabierają osobowości i energii. I to nie wszystko. Coraz bardziej wydajne materiały, nowe formaty, nowe grubości i różne powierzchnie sprawiają, że Cerim jest właściwym rozwiązaniem nawet dla zastosowań komercyjnych o średnim i małym natężeniu ruchu.
 
Cerim interpretuje w młody i dynamiczny sposób naturalne materiały, takie jak drewno, cement, kamień i tkaniny.
Wszechstronne powierzchnie, które idealnie wpasują się we wnętrza o różnych stylach, dodając do każdego z nich niepowtarzalnego i spójnego wyrafinowania chromatycznego.

Nasze osiągnięcia

Nasze osiągnięcia
Odkryj podłogi i wykładziny, które już stworzyły naszych klientów dzięki usługom Onetile.
dzięki starannemu doborowi najlepszych włoskich marek gresu porcelanowego, mozaiki, ceramiki i parkietu stworzyliśmy i wyprodukowaliśmy podłogi i ściany do domów prywatnych, restauracji i wszelkiego rodzaju firm we Włoszech i Europie. Dowiedz się więcej

O nas

O nas
Naszym celem jest udostępnienie najlepszej ceramiki w ekskluzywnej cenie, tworząc spersonalizowaną gamę uwzględniającą prawdziwe potrzeby klienta. Służymy radą w zakresie wyboru najlepszego produktu i jego montażu.
Dowiedz się więcej
 

Korzyści

W Onetile.it koncentrujemy się na potrzebach naszych klientów, oferując im wszystkim ważne korzyści, takie jak:

Najlepsza cena!
Nasze bardzo ważne i wieloletnie partnerstwo z głównymi włoskimi producentami oraz solidna sieć pozwalają nam oferować naszym klientom najlepsze produkty w najlepszej cenie na rynku!

Fugi, listwy przypodłogowe, płytki dekoracyjne i akcesoria montażowe po koszcie
Naszym klientom oferujemy produkty Mapei i Profilpas po kosztach własnych. Nasza sieć umożliwia nam oferowanie fug, klejów, listew przypodłogowych, płytek dekoracyjnych oraz akcesoriów montażowych do płytek podłogowych i ściennych po koszcie. Zawsze zapewniamy najlepszą cenę i najlepszą jakość produktów do wyposażenia każdej przestrzeni.

Gwarancja najlepszej jakości
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w świecie płytek podłogowych i ściennych, dla naszych klientów wybieramy wyłącznie produkty najwyższej jakości, dbając o to, aby otrzymywali oni najlepszą na rynku kamionkę porcelanową i parkiet.

Elastyczna dostawa
W Onetile.it w pełni rozumiemy, jak problematyczne może być przechowywanie towarów. Oferujemy bezpłatną usługę elastycznej dostawy, która umożliwia klientom otrzymanie produktów, gdy są one gotowe do instalacji

Konsultacje w salonie
W Onetile.it dajemy klientom możliwość bezpośredniego obejrzenia produktów, których szukają, odwiedzając nasz Salon. Nasza współpraca z Tempini1921 umożliwia nam oferowanie bezpłatnych, dedykowanych konsultacji po wcześniejszym umówieniu.

Aby zobaczyć wszystkie korzyści oferowane przez Onetile.it kliknij tutaj

Usługa instalacji

W Onetile.it nasza rozległa wiedza na temat sprzedawanych przez nas materiałów pozwala nam prawidłowo zarządzać każdym rodzajem montażu płytek podłogowych i ściennych, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.
Wspiera nas kilka zespołów wyspecjalizowanych i certyfikowanych rzemieślników, którzy pozwalają nam jednocześnie zarządzać wieloma lokalizacjami na terenie całych Włoch.

Żądając naszej usługi instalacyjnej, otrzymasz bezpłatne porady i dokładne wskazówki, jak skontaktować się z zespołami montażowymi, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszych usług instalacyjnych, kliknij tutaj

Transport na miarę

W Onetile.it oferujemy spersonalizowane usługi transportowe, aby spełnić wszystkie specyficzne wymagania, zawsze oferując naszym klientom:
- Ubezpieczenie każdej przesyłki
- Przesyłki z profesjonalnymi partnerami branżowymi
- Wcześniejsze powiadomienie telefoniczne od kuriera dzień przed dostawą
- Możliwość zaplanowania dostawy na konkretny dzień i godzinę

W Onetile.it bezpiecznie przewieziemy Twoje płytki podłogowe i ścienne. Skorzystaj z naszej gwarantowanej i niezawodnej usługi.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej spersonalizowanej usłudze transportowej, kliknij tutaj
Niżej podpisany oświadcza, że zapoznał się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przekazaną przez ONE CLICK TILES S.R.L., zgodnie z art. 13 i 14 rozporządzenia 2016/679/UE, i wyraża wyraźną i świadomą zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych o charakterze nieszczególnym (zgodnie z definicją RODO/GDPR), wyłącznie w celu wykonania powyższego przetwarzania, jak opisano w Informacji
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o produktach i ofertach, czytaj więcej